Recurrent neural network on STM32 Discovery board

Привет TechMaker сообщество.
Накануне Embedded Advanced курса (я не имею никакого отношения), решил поделиться своими наработками по теме машинного обучения на Embedded устройствах.

Проект написал еще год назад. На днях же обновил проект до последних версий Cube IDE/MX/AI. Со стороны embedded, проект не требует знаний больше полученных после Embedded Basics.

Мне интересно узнать кто тоже таким занимается. Обычно слышу что кто-то занимается либо машинным обучением, либо железками. А вот так, чтобы вместе…

Всегда хотелось запустить нейронки на стмках. Благодаря CubeMX это стало довольно просто. Интересно было бы узнать игрался ли кто с CMSIS NN? В моем представлении, CMSIS NN больше заточен под железо (оптимизация ▲, гибкость ▼).

1 Like

Я трішки починав розбиратись з тим що підходить під мій хоббі-проект, але був змушений відкласти експерименти через оплачувану роботу. Цікавить розпізнавання артефактів дульної хвилі і вибухів для потреб артилерійської звукометрії, десь так як робиться KWS. Саме з використанням CMSIS-NN, правда ні разу не на STM32 ))
https://github.com/UT2UH/ML-KWS-for-ESP32

Декілька разів стикалися з запитаннями типу “ми б хотіли отак зробити але хз чи можливо”. Тема перспективна, той же Tensorflow Lite якраз під таке і точать. CMSIS-NN не пробував, залюбки послухав би досвід @dizcza. Розповісти не хоч?)

З CMSIS-NN якраз і не маю досвіду.
Була думка розібратись у цій темі досконально та зібрати групу розповісти у Києві, та потім виїхав із Києва і думка зникла.